” ترید مسترز “ مجموعه ای متشکل از تریدرها و برنامه نویسان مجرب با بیش از 10 سال سابقه فعالیت مستمر در بازارهای مالی بین المللی می باشد.

هدف این مجموعه ارتقای پیوسته دانش معامله گران بازارهای مالی در سطح جهانی می باشد.

بدین منظور با ارائه “ربات های معامله گری” و همچنین “دوره های آموزشی و “ورکشاپ های تخصصی ، تلاش می کنیم تا حضور پرقدرتی درسطح اول بازارهای بین المللی داشته باشیم.

رویکرد مجموعه “ترید مسترز” نگاه واقع بینانه به بازارهای مالی و پرهیز از هرگونه گزافه گویی و رویا فروشی های غیر واقعی در این حوزه می باشد.

در این راستا، دوره های آموزشی این مجموعه به نحوی ارائه می شوند که دانشجویان با طی یک مسیر اصولی و تمرین منظم، چندماه پس از سپری کردن دوره به مرحله معامله گری حرفه ای برسند و با رویکرد واقع بینانه و منطقی، سعی در ایجاد یک درآمد مستمر از بازارهای مالی داشته باشند.

تمامی دوره های آموزشی ترید مسترز دارای پشتیبانی آنلاین منظم و همچنین کانال منتورینگ اختصاصی برای راهنمایی درمورد وضعیت کلی بازار مربوطه و کاهش ریسک های معامله گری و سرمایه گذاری می باشند.

در تکمیل دوره های آموزشی، ورکشاپ های معامله گری حرفه ای و جلسات لایوترید حرفه ای نیز ارائه می گردد تا دانشجویانی که دوره های آموزشی را گذرانده و احساس نیاز به معامله در حضور منتور (راهنما) دارند، بتوانند از تمام پتانسیل مجموعه “ترید مسترز” بهره مند گردند.

همچنین از سال 2020، مهندسین این مجموعه، با ادغام دانش معامله گری و علم برنامه نویسی ، اقدام به ایجاد “ربات های معامله گر ترید مسترز” نموده اند تا در سطحی بالاتر از بازارهای مالی بین المللی فعالیت داشته باشند.

تاکنون “ربات های معامله گر ترید مسترز” تنها بصورت سفارشی و شخصی سازی شده برای کلاینت های VIP مجموعه ارائه می شدند، ولی باتوجه به درخواست های جامعه تریدری ایران نسبت به ارائه عمومی ، برآن شدیم تا نسخه عمومی “ربات های معامله گر ترید مسترز” را نیز بصورت “پلن های اشتراکی” ارائه کنیم.

شایان ذکر است که تمامی ربات های معامله گر ترید مسترز” با هدف ایجاد سود منطقی و مستمر و ریسک کنترل شده برنامه نویسی شده اند.

امید است که این محصولات به سودسازی مستمر برای کلاینت های عزیز مجموعه “ترید مسترز” منتهی شود.

با ما همراه باشید تا شعار “تجربه معامله گری حرفه ای در بازارهای مالی با ترید مسترز” را جامه عمل بپوشانیم.