شماره حساب های ترید مسترز جهت واریز مبلغ سفارشات

کاربر عزیز، پرداخت مبلغ سفارشات به دو روش “پرداخت از طریق آدرس تتر USDT، بر روی شبکه TRC-20” و یا “پرداخت معادل ریالی از طریق واریز به حساب بانکی” امکانپذیر می باشد که اطلاعات مربوط به هر روش در زیر آورده شده است:

پرداخت مبلغ سفارش از طریق آدرس تتر USDT، بر روی شبکه TRC-20:

پرداخت خود را از طریق آدرس تتر USDT اعلام شده بر روی شبکه TRC-20 انجام داده و پس از واریز مبلغ سفارش، TXID پرداخت تتر یا لینک صفحه تراکنش را به “پشتیبانی ترید مسترز” ارسال نمایید تا دسترسی به محتوای محصول برای شما فعال گردد.

TPnnRuuFGvAAFnBR3sJsjRAP8SWHrhaUuT

نکات مهم:

  • لطفا آدرس بالا را بصورت دقیق کپی کرده و یا با استفاده از QR-Code اسکن نمایید و از نوشتن آدرس به صورت دستی پرهیز نمایید تا تمامی کاراکترها شامل حروف و اعداد آدرس کاملاً درست درج شوند.
  • هنگام تأیید نهایی ارسال تتر، حتماَ آدرس درج شده در قسمت مقصد را با آدرس بالا چک نمایید تا اشتباهی در کپی کردن اتفاق نیافتاده باشد.
  • هنگام ارسال تتر USDT، حتماً شبکه یا Network را بر روی TRC-20 یا همان TRON یا TRX قرار دهید، در غیر اینصورت با ارسال روی شبکه دیگر، تتر شما از بین رفته و به هیچ عنوان قابل بازیابی نمی باشد، زیرا به دلیل عدم رعایت شبکه ارسال، تتر به آدرس مقصد نمی رسد و از بین می رود.

 

پرداخت معادل ریالی مبلغ سفارش از طریق واریز به حساب بانکی

***  لطفاً تنها در صورتیکه امکان پرداخت مستقیم با تتر را ندارید، از گزینه واریز به حساب بانکی استفاده نمایید ***

مبلغ سفارش خود را پس از محاسبه معادل ریالی به نرخ روز دلار تتر USDT، از طریق واریز کارت به کارت و یا حضور در بانک به حساب بانکی ما واریز کرده و پس از واریز مبلغ سفارش، کد تراکنش یا تصویر فیش واریزی را به “پشتیبانی ترید مسترز” ارسال نمایید تا دسترسی به محتوای محصول برای شما فعال گردد.

شماره کارت بانک سامان به نام مهرداد مسلمی:

4848 – 2391 – 8610 – 6219

شماره شبا بانک سامان به نام مهرداد مسلمی:

IR330560960281800753003001