لایو ترید

تجربه ترید حرفه ای در بازارهای مالی

ترید انجام شده

586

ترید انجام شده

بازدهی مثبت ترید ها

78%

بازدهی مثبت ترید ها

اشتراک فعال

67

اشتراک فعال

خدمات لایو ترید مجموعه “ترید مسترز” به صورت های زیر ارائه می گردد:

ترید همزمان با تریدرهای مجرب مجموعه ترید مسترز

استفاده از تحلیل ها و راهنمایی های منتور لایو ترید آنلاین

امکان درخواست جلسات خصوصی و VIP

امکان انتخاب صرافی و کوین مورد نظر در ارز دیجیتال

امکان انتخاب بروکر و جفت ارز مورد نظر در فارکس

ترید حضوری به همراه تریدرهای مجرب مجموعه ترید مسترز

استفاده از تحلیل ها و راهنمایی های منتور لایو ترید

امکان درخواست جلسات خصوصی و VIP

امکان انتخاب صرافی و کوین مورد نظر در ارز دیجیتال

امکان انتخاب بروکر و جفت ارز مورد نظر در فارکس

سوالات متداول

سیگنال های ارسالی توسط ربات های معامله گر ترید مسترز به نوعی طراحی شده اند که حاوی تمام اطلاعات مورد نیاز برای انجام معامله می باشند. ولی کاربر باید با مفاهیم انجام معامله در صرافی ها و پلتفرم ها آشنایی کامل داشته باشد تا در اجرای معامله دچار مشکل نشود و از نتایج مطلوب سیگنال ها بهره مند گردد.

  • در اشتراک سیگنال های ربات، مشخصات کامل پوزیشن گرفته شده توسط ربات بلافاصله به تلگرام ارسال می شود و شما می توانید با استفاده از نقاط ورود و خروج و حد سود و ضرر مشخص شده، معامله را بصورت دستی در صرافی اجرا کنید.
  • در اشتراک نرم افزار ربات، شما با ارائه API می توانید ربات را به حساب کاربری خود در صرافی متصل کنید تا ربات بصورت کاملاً اتوماتیک معاملات شما را ایجاد و مدیریت کند. در این روش، ربات فقط از طریق API دسترسی به انجام معاملات دارد و به هیچ عنوان امکان برداشت از موجودی حساب شما را ندارد. (سرمایه شما بطور کامل در حساب و دسترس خودتان می باشد.)

معامله گر موظف است تنها درصد کوچکی از سرمایه مورد نظر برای ترید را در هر پوزیشن معاملاتی وارد نماید تا درصورت تاچ شدن استاپ لاس پوزیشن، ضرر وارد شده تنها درصد کوچکی از اصل سرمایه و مطابق با اصول مدیریت سرمایه باشد.

  • تلاش مجموعه “ترید مسترز” این است که برآیند کلی معاملات انجام شده در بلند مدت بصورت مستمر مثبت باشد و به هیچ عنوان سیگنال های پر ریسک و یا پامپ و دامپ ارائه نخواهد شد. لذا طبق اصول معامله گری، طبیعی است که درصدی از معاملات با سود مثبت و درصدی با تاچ شدن استاپ لاس و ضرر بسته خواهند شد؛ ولی باتوجه به رعایت اصول مدیریت سرمایه و محاسبه ریسک به ریوارد منطقی در معاملات، برآیند کلی معاملات در بازه های بلندمدت، مثبت و سودده خواهد بود.
  • شرط اولیه استفاده از خدمات لایو ترید و سیگنال VIP نیز این است که معامله گر با توجه کامل به تمام نکات ذکر شده و رعایت اصول مدیریت سرمایه در این بازار فعالیت نماید تا از هرگونه ضرر احتمالی جلوگیری شود.

مسئولیت اشتباه در انجام معامله و مغایرت با مشخصات سیگنال اعلام شده، یا عدم رعایت اصول مدیریت سرمایه و روانشناسی معامله گری در انجام معاملات، برعهده خود معامله گر بوده و درصورت اشتباه و تخلف معامله گر هیچ مسئولیتی در قبال عدم مدیریت صحیح معامله توسط معامله گر، متوجه لیدر معاملات لایو و مجموعه “ترید مسترز” نخواهد بود.

معاملات لایو بازار های فارکس و کریپتو کارنسی در پلتفرم های خارجی انجام می گیرد و مسئولیت تمام اقدامات لازم نسبت به قوانین احراز هویت در بروکرها و صرافی های خارجی برای جلوگیری از بسته شدن حساب کاربری، برعهده شخص معامله گر بوده و در صورت اشتباه و تخلف معامله گر، هیچ مسئولیتی متوجه لیدر معاملات لایو و مجموعه “ترید مسترز” نخواهد بود.

خدمات مشاوره سرمایه گذاری به همین منظور ایجاد شده تا مشتریانی که با وجود سرمایه بالا، فرصت آموزش و ترید را ندارند، بتوانند از خدمات کامل ترید مسترز استفاده نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مشاوره سرمایه گذاری مراجعه نمایید.

سوالات متداول